RADA PARAFIALNA

Z założenia członkowie Rady Parafialnej niosą pomoc kapłanom w formie głosu doradczego i niejednokrotnie służą pomocą przy większych pracach podejmowanych w kościele i jego otoczeniu. Oprócz księdza proboszcza i księży wikariuszy, jej członkami są: Krystyna Bochenek, Witold Brylak, Stanisław Czekaj, Antoni Domagała, Hieronim Domagała, Władysław Francuz, Kazimierz Helwin, Lucyna Kmieć, Grażyna Kruczek, Jan Mączka, Marian Rybak, Stanisław Sierakowski, Feliks Spychaj, Ludwik Ząbek, Marek Sowa, Dariusz Rybak, Franciszek Początek, Józef Duduś.

Przez lala duszpasterze parafii św. Andrzeja Apostoła byli i są wspierani przez parafian z okazji wielu przedsięwzięć, bądź to przy budowie kościoła, bądź przy działalności grup parafialnych, bądź przy organizacji festynu.